Ocena najlepszych męskich maszynek do golenia

,

Wybór nowej golarki męskiej nie jest do końca łatwy. A ponieważ wielu mężczyzn goli się codziennie, nie warto lekceważyć wyboru maszynki do golenia. Model wysokiej jakości może ułatwić golenie, a przede wszystkim skrócić czas poświęcany na tę czynność. Przygotowaliśmy dla Ciebie zestawienie najlepszych maszyn na rynku – według oceny samych użytkowników.

Philips S5400

Golarka Philips z serii 5000 łączy korzystną cenę i wysoką jakość. Wykorzystuje 3 głowice, a dzięki systemowi MultiPrecision unosi brodę i dokładnie goli każdy zarost. Nadaje się do golenia na mokro i na sucho. Wynika to głównie z baterii, która wystarcza na 45 minut pracy. Nie musisz więc bać się wziąć pralki pod prysznic. Dodatkowo w zestawie otrzymujesz trymer do brody.

Philips S7960

Ten model firmy Philips to doskonałe rozwiązanie dla osób o wrażliwej skórze. Wszystkie trzy głowice posiadają specjalną warstwę chroniącą skórę przed podrażnieniami. Jednocześnie jednak golarka może zapewnić doskonałe golenie. Ogromną zaletą tego modelu jest możliwość dopasowania siły golenia do gęstości i twardości brody. Możesz także wziąć go pod prysznic, bateria wystarcza na około 50 minut na jednym ładowaniu.

Remington XR1430

Golarka Remington posiada trzy głowice, które dzięki możliwości obrotu całkowicie dopasowują się do kształtów Twojej twarzy. Dodatkowo ich powierzchnia jest wyposażona w jony srebra, które mają doskonałe właściwości antybakteryjne. Golarką można golić się na sucho i na mokro. Bateria wystarcza na 50 minut pracy.

Philips S7970

Kolejna potężna brzytwa firmy Phillips. Oprócz precyzyjnego i gładkiego golenia zapewnia również funkcję, w której automatycznie wykrywa długość brody i odpowiednio dostosowuje wydajność. Trwa do 50 minut poza źródłem. Trymer również należy do maszyny.

Remington XR1570

Golarka firmy Remington, która zapewnia bardzo precyzyjne i jednocześnie szybkie golenie. Akumulator ma pojemność do 60 minut, dzięki czemu można go używać nie tylko na sucho, ale także na mokro.

Umiejętności

Opublikowano w dniu

22 maja 2021