Nowoczesne gadżety do uprawiania sportu

W dzisiejszych czasach powszechne jest używanie telefonu komórkowego do prawie każdej czynności. Od dłuższego czasu nie służy już tylko do wykonywania połączeń telefonicznych – możemy podłączyć go do innych urządzeń (słuchawki, zegarki, komputery) i ułatwić życie. Możemy już znaleźć wiele takich obiektów, a są też takie, które powinny nam pomóc uprawiać sport. Ulepszenia, które mogą motywować, monitorować postępy lub zwiększać efektywność ćwiczeń. Z łatwością stają się zamiennikiem dla autokaru i dostosowują się głównie do często gorączkowego życia wszystkich użytkowników.

Skakanka Smart Tangram

Tangram to nowoczesna skakanka przeznaczona głównie dla osób, które chcą ćwiczyć w domu. Możesz łatwo podłączyć tę pomoc do ćwiczeń do telefonu i użyć aplikacji Smart Gym, aby nadać swojemu treningowi cardio nowy wymiar. Możesz ustawić w telefonie przejrzysty plan ćwiczeń, który całkowicie dostosuje się do twojego stanu i celów. Jednocześnie skakanka jest ozdobiona diodami LED, które wykorzystają kolory, aby poinformować Cię o bieżącej wydajności.

UpRight – trener prawidłowej postawy

Niewiele osób dzisiaj potrafi zachować właściwe nastawienie i nie kucać. Można się pozbyć tej dolegliwości tylko wtedy, gdy wzmocni się środek ciała. Aby to zrobić, oprócz wzmocnienia mięśni brzucha i pleców, musi obserwować swoją postawę – prosto lub nie. Właśnie z tym UpRight próbuje sobie poradzić. Dzięki aplikacji na telefonie poinformuje Cię w czasie rzeczywistym, czy stoisz, czy siedzisz prawidłowo. Wkrótce dowiesz się, jak często przypadkowo kucasz.

Mikser Nutribullet

Niewiele osób myślało, że wśród urządzeń, które mogłyby połączyć się z telefonem, znajdzie się mikser. Jego niezaprzeczalną zaletą jest to, że dokładnie oblicza, ile kalorii, białka, cukru lub tłuszczu zawiera Twój koktajl w aplikacji mobilnej. W tym samym czasie aplikacja będzie monitorować Twoją wagę i aktywność, jeśli chcesz schudnąć. Skompiluje również dostosowane menu i listę zakupów. Jako bonus znajdziesz także wiele przepisów kulinarnych ekspertów od żywienia.

Umiejętności

Opublikowano w dniu

7 lipca 2020