Lokówki dla idealnych fal

,

Lokówki są idealnym towarzyszem, jeśli masz ochotę na falowane włosy. Z jej pomocą i odrobiną praktyki potrafi stworzyć piękną fryzurę, kiedy tylko zajdzie taka potrzeba. Ponadto istnieje duża liczba piłek o różnych właściwościach, dzięki czemu każdy znajdzie to, co najbardziej mu odpowiada. Jeśli jednak kupisz swoją pierwszą lokówkę, ogromna oferta może być myląca. I na tym skupimy się w dzisiejszym artykule. Pokażemy Ci różne rodzaje pocisków i na jakie parametry zwracać uwagę. Więc nie wahaj się przy zakupie.

Druga

 

Tradycyjne lokówki

Ten rodzaj lokówki przychodzi na myśl jako pierwszy. Jednocześnie nadal jest najczęściej używanym i najpopularniejszym. Składa się z rączki i wałka (lub też powierzchni prasujących). Uzyskasz dzięki niej bardzo eleganckie, swobodne fale, ale także mocne i skaczące.

 

Automatyczne lokówki

Automatyczne lokówki świetnie wykonują całą pracę za Ciebie. Jednocześnie zapobiega paleniu włosów czy dłoni. Urządzenie nawija włosy na wałek i skręca je. Dzięki temu typowi możesz mieć pewność, że bardzo regularnie będziesz otrzymywać bardzo falujące włosy.

 

Lokówki stożkowe

Stożkowe lokówki są typowe ze względu na brak klipsa, który utrzymuje splątanie włosów na innych gatunkach. Dlatego konieczne jest ręczne trzymanie włosów za lokówkę. Dlatego należy zachować ostrożność podczas obsługi. Ich największą zaletą jest kształt – przy rękojeści cylinder jest szerszy i cieńszy na czubku. Dzięki temu uzyskasz bardzo naturalnie wyglądające falowane włosy.

 

Suszarka do włosów

Gatunek ten łączy w sobie funkcje dwóch urządzeń – lokówki i suszarki do włosów. Lokówki oszczędzają czas, ponieważ można na nie nawijać mokre włosy. Głowicę tworzy pędzel, przez który przepływa powietrze. Więc podczas strzelania włosy natychmiast wysychają.

Ważne parametry

Pierwszym parametrem, na który należy zwrócić uwagę przy wyborze lokówki, jest jej wydajność. Im jest wyższy, tym szybciej się nagrzewa. Zdecydowanie nie schodzić poniżej 25 W. Z drugiej strony można też dostać lokówki o mocy około 100 W.

Zwróć uwagę na materiał, z którego wykonany jest cylinder. Najpopularniejsze są modele wykonane z ceramiki, ale można dostać również lokówki wykonane z teflonu, metalu czy tytanu. Każdy materiał ma swoje zalety i wady. Nie można zatem jednoznacznie powiedzieć, który jest najlepszy.

Upewnij się, że można regulować temperaturę na lokówce. Zwłaszcza jeśli twoje włosy są słabsze lub mają tendencję do łamania. Dlatego konieczne jest wybranie dla nich niższych temperatur. Ale niezależnie od tego, jakie masz włosy, zawsze dobrze jest mieć możliwość wybrania temperatury, która w danym momencie nam odpowiada i która nie szkodzi zdrowiu włosów.

 

Najlepsze lokówki według użytkowników:

BaByliss C452E recenzja

BaByliss PRO BAB2269TTE recenzja

Remington Keratin Protect CI5318 recenzja

BaByliss C325E recenzja

Remington Proluxe CI91X1 recenzja

Umiejętności

Opublikowano w dniu

5 września 2021