AirPods Pro czy AirPods 2? Jakie słuchawki wybrać?

,

AirPods, bezprzewodowe słuchawki Apple, po kilku latach na rynku stały się flagowym produktem marki. W krótkim czasie zdobyli dużą liczbę zwolenników, która wciąż rośnie. Obecnie większość użytkowników wybiera spośród dwóch modeli – AirPods Pro lub AirPods 2. W dzisiejszym artykule przedstawimy oba modele.

Apple AirPods 2

Apple AirPods 2 biały (MV7N2ZM/A) recenzja

AirPods 2 weszły na rynek w 2019 roku i są następcą najpopularniejszych i najbardziej oryginalnych AirPodsów z 2016 roku. Wyposażone są w najnowszą technologię Bluetooth 5.0 i choć powstały przede wszystkim z myślą o systemie iOS, można je również podłączyć do urządzeń z systemem Android. Musisz jednak zaakceptować, że w takim przypadku nie będziesz mógł korzystać ze wszystkich funkcji, które w innym przypadku byłyby dostępne. Działają do 5 godzin na jednym ładowaniu, a razem z etui ładującym do 19 godzin. Po pięciu minutach ładowania w etui wystarcza około godziny słuchania. Do tego słuchawki ważą zaledwie 4 gramy, więc nosząc je nawet nie dowiesz się o nich.

Apple AirPods Pro

Apple AirPods Pro biały (MWP22ZM/A) recenzja

AirPods Pro są przeznaczone dla wymagających fanów muzyki lub fanów Apple, którzy nie muszą brać pod uwagę ceny produktu. Od poprzedniego modelu różnią się przede wszystkim tym, że posiadają zaawansowany system aktywnej redukcji szumów. Skutecznie tłumi dźwięki z otoczenia, a wrażenia z muzyki nie zepsują spaceru po hałaśliwej ulicy. Słuchawki są również odporne na wodę i pot oraz zawierają komponenty wyższej jakości w porównaniu do poprzednich modeli. Słuchawki działają przez około 4,5 godziny, a etui ładujące to 19 godzin. Pięć minut ładowania zapewni około godziny słuchania. Ponownie są wyposażone w technologię Bluetooth 5.0.

Umiejętności

Opublikowano w dniu

9 października 2021