Jak wybrać depilator do twarzy

,

Depilator do twarzy jest doskonałym pomocnikiem, jeśli zmagasz się z niechcianymi włosami na twarzy, czy to w okolicach ust czy brwi. Depilator bezpiecznie i bezboleśnie usuwa włosy przez długi czas. Dlatego nie musisz tak często zajmować się tym problemem. W dzisiejszym artykule przyjrzymy się, jak działa każdy rodzaj depilatora, abyś mógł wybrać ten, który najlepiej Ci odpowiada.

 

Klasyczny depilator

Depilatory klasyczne są najprostsze ze wszystkich prezentowanych, a zarazem najtańsze. Zasada golenia jest bardzo prosta i opiera się na nitce, która przy prawidłowym obchodzeniu się szybko usuwa wymagane włoski. Jego zaletą jest również to, że nie musi być podłączony do prądu i nie potrzebuje latarek. Potrafi też z dużą precyzją usuwać włosy.

Przed pierwszym użyciem depilator należy wygiąć do litery U. Następnie przyłożyć go do twarzy i przesunąć w kierunku przeciwnym do kierunku wzrostu włosów. Postępuj zgodnie z tą procedurą dla wszystkich wymaganych obszarów.

 

Depilator elektryczny

Depilatory elektryczne są popularne głównie ze względu na szybkość i dokładność. Istnieją dwa rodzaje – depilator z pęsetą oraz depilator z krążkami. Kolejną zaletą jest to, że możesz dostosować prędkość obrotową do swojej skóry. Nie musisz obawiać się stosowania go na wrażliwych obszarach w okolicy górnej wargi, brwi oraz na policzkach i brodzie. Możesz wtedy cieszyć się gładką skórą przez kilka tygodni.

BRAUN Silk-epil 9/880 SENSOSMART recenzja

Depilator IPL

Depilacja IPL jest najbardziej niezawodna, a jej efekty będą widoczne przez bardzo długi czas. Ponadto stosowanie jest proste, bezbolesne i bezpieczne. Technologia IPL do usuwania włosów wykorzystuje wiązkę światła, która wnika w strukturę włosa, gdzie uszkadza jego komórki odżywcze. Więc włosy całkowicie przestają rosnąć. Aby uzyskać widoczne rezultaty, depilację należy powtórzyć kilka razy.

Philips Lumea IPL BRI949/00 + Trymer HP6388/00 recenzja

Umiejętności

Opublikowano w dniu

10 października 2021