Wybierz z nami nowy samochód fotograficzny za maksymalnie 10000 koron

,

Obecnie największy nacisk na każdy telefon kładzie się na jego aparat. Klienci wymagają coraz większej jakości, dlatego ich poziom rośnie z każdym rokiem i modelem. Oczywiście fotografowanie w nocy, przybliżanie bez utraty jakości fotografii, różne tryby i zaangażowanie sztucznej inteligencji stają się oczywistością. Menu jest naturalnie bogate i czasem zagmatwane. Dlatego przygotowaliśmy kilka parametrów, na których należy się skupić przy wyborze fotomobilu. A potem lista najlepszych, jeśli robisz zakupy z ograniczonym budżetem.

Pierwszym parametrem, na którym każdy w naturalny sposób się skupi, jest rozdzielczość czujnika. Oczywiście nie warto go lekceważyć, ale nigdy nie polegaj tylko na nim. Podczas powiększania ważna jest wysoka rozdzielczość czujnika. Pomimo dużego powiększenia podczas robienia zdjęć, otrzymasz ostateczne zdjęcia wysokiej jakości. I to jest zawsze miłe. Wartość ta naturalnie rośnie wraz z rozwojem telefonów. Nic więc dziwnego, że otrzymujemy modele o tak wysokiej rozdzielczości, jak 48 lub 64 Mpx.

Ważna jest również koncepcja apertury obiektywu, którą wyraża liczba przysłony. Wskazuje, ile światła czujnik może wykorzystać podczas robienia zdjęcia. Proporcjonalność jest taka, że ​​im niższa liczba apertury, tym więcej światła dociera do czujników. A to oznacza, że ​​możesz robić lepsze zdjęcia nawet w złych warunkach oświetleniowych.

Każdy wysokiej jakości fotofon jest już wyposażony w sztuczną inteligencję (AI), która pomaga w ustawieniu skanowania lub kontroli obrazu w czasie rzeczywistym. Oznacza to, że telefony potrafią skupić się na sobie w zależności od warunków, szukają twarzy lub innych obiektów. A tym samym znacznie poprawiaj jakość powstałego zdjęcia.

Najlepsze samochody fotograficzne poniżej 10 000 CZK według opinii użytkowników

Motorola One Zoom 4/128GB Purpurowy recenzja

Samsung Galaxy A51 5G SM-A516 6/128GB Czarny recenzja

Xiaomi Mi 9 SE 6/64GB Lawendowy recenzja

 

Umiejętności

Opublikowano w dniu

1 października 2020