Kupić pralkę i suszarkę razem czy osobno?

,

Może myślisz o zakupie nowej pralki. W związku z tym słyszałeś już o możliwości zakupu pralki połączonej z suszarką. W dzisiejszym artykule pokażemy, czy warto kupić to połączone urządzenie, czy lepiej zainwestować w dwa urządzenia – pralkę i suszarkę.

Oba warianty mają swoje zalety i wady. To zawsze zależy od tego, czego oczekujesz od urządzenia i ile masz na nie miejsca.

Pralka połączona z suszarką ma tę wielką zaletę, że jest tylko jednym urządzeniem. Zajmuje bardzo mało miejsca w Twojej łazience (lub gdziekolwiek indziej). Nie będziesz też musiał nosić prania z miejsca na miejsce. Wadą jest to, że ta pralka pierze jednorazowo znacznie większą ilość prania niż jest w stanie je wysuszyć. Oznacza to, że jeśli całkowicie napełnisz bęben praniem, będziesz musiał wyjąć jego część do suszenia. Ważny jest również punkt widzenia ceny zakupu. Tak zwany 2 w 1 jest znacznie tańszy.

Jeśli masz łazienkę, w której możesz zmieścić dwa sprzęty – tj. pralkę i suszarkę osobno – zdecydowanie rozważ wybór tej opcji. Jest to szczególnie opłacalne dla dużych gospodarstw domowych lub rodzin z dziećmi. Oznacza to, że często będzie prana duża ilość prania. Dzięki dwóm urządzeniom wszystko pójdzie szybciej.

Najlepsze modele pralek z suszarkami według opinii użytkowników

HOOVER H3DS 485TAME/1-S recenzja

CANDY CSWS 4852DWE/1-S recenzja

Electrolux EW7W447W PerfectCare 700 recenzja

 

Umiejętności

Opublikowano w dniu

11 sierpnia 2022