Wybierz odpowiedni toster dla swojego domu

Tosty to popularne danie na śniadanie, lunch i kolację. Podczas ich produkcji możesz zrobić bardzo kreatywną i zawsze zrobić oryginalną smaczną przekąskę. Dzisiejsze modele tosterów oferują również inne funkcje, takie jak grill lub gofrownica. Takie urządzenia zawierają wymienne talerze, które pozwalają robić inne naczynia.

Najlepszym sposobem użycia tostera jest wyczyszczenie płyt urządzenia wilgotną szmatką lub ręcznikiem papierowym. Posmaruj tost masłem lub olejem kuchennym. Poczekaj, aż urządzenie się rozgrzeje podczas przygotowywania nadzienia tostowego. Możesz użyć plasterków sera, pomidorów, mięsa, cebuli i ziemniaków, pieczonych warzyw.

Twoje śniadanie będzie nie tylko smaczne, ale także zdrowe, ponieważ do gotowania używa się niewielkiej ilości masła lub oleju. Możesz być bardziej kreatywny podczas tworzenia wypełnień, ale nie twórz dużych porcji, ponieważ toster się nie zamyka i nie blokuje.

Wskazówki dotyczące wyboru tostera

Rozmiar produktu: wybierz odpowiedni rozmiar dla swojej rodziny. Małe urządzenia mogą zrobić tylko dwa tosty na raz, co jest idealne dla samotnika lub pary. Większe urządzenie jest idealne dla większej rodziny, która może obsłużyć dużą liczbę tostów jednocześnie. Cena początkowa jest wyższa, ale zaoszczędzisz energię, jeśli zrobisz więcej tostów naraz.

Rodzaj powierzchni: Istnieją tanie kółka z żeliwną powierzchnią, co może nie być najlepszym wyborem. Jedzenie przywiera do nich bardziej i nie jest łatwo czyścić żeliwne talerze, co zniechęca wiele osób do częstego korzystania z tostera. Powierzchnie teflonowe są znacznie łatwiejsze w użyciu i czyszczeniu oraz mają ogólnie dłuższą żywotność nawet w codziennym użytkowaniu.

Rodzaj uchwytu: sprawdź uchwyt urządzenia, jest ważniejsze niż myślisz. Wolę metalowy uchwyt niż plastikowy. Podczas zamykania tostera, szczególnie jeśli tosty są bardzo pełne, plastikowe uchwyty mają tendencję do pękania lub pękania.

Cena: zakup taniego tostera nie zawsze może być najlepszą ofertą. Wysokiej jakości tostery pozwolą Ci zaoszczędzić pieniądze na dłuższą metę i zapewnią super smaczne tosty każdego ranka lub kiedy tylko chcesz.

Umiejętności

Opublikowano w dniu

25 maja 2020