Ranking najlepszych telefonów komórkowych 2022

, ,

Wybierasz nowy telefon i chcesz mieć to, co najlepsze na dzisiejszym rynku? Jest wiele dobrych telefonów komórkowych, ale jak wybrać ten właściwy? Przygotowaliśmy dla Ciebie przejrzysty ranking najlepszych produktów na czeskim rynku.

Telefony komórkowe 2022

Rozwój telefonów komórkowych wciąż posuwa się do przodu. W zeszłym roku koreański producent Samsung wprowadził na rynek elastyczne telefony trzeciej generacji Samsung Galaxy Z. Konkurencja wciąż czeka, choć współpracuje również z telefonami o takiej konstrukcji, testuje i stara się dopracować szczegóły.
Klienci nadal preferują telefony o klasycznym designie. Są także innowacyjne. Telefony kurczą się, porzucając wydatne występy i ujęcia przednich aparatów i innych czujników. iPhone’y mają 13 mniejszych wycięć w najnowszej generacji iPhone’ów. Na przykład w przypadku Samsunga Galaxy Z Fold3 5G aparaty do selfie trafiły pod powierzchnię wyświetlacza.
Nastąpiły również zmiany w korpusie urządzenia. Niektórzy producenci zrezygnowali już ze złącza jack 3,5 mm dla słuchawek przewodowych, inni mogą być portem zasilania. Telefony o wyższej wydajności będą ładowane coraz częściej bezprzewodowo.

Następuje również zmiana wydajności i funkcji. Obsługa sieci 5G jest już powszechna w telefonach ze średniej półki. Możesz robić wysokiej jakości zdjęcia makro lub nagrywać filmy z odrobiną sceny filmowej. Nowy Xiaomi 12 Pro naładujesz w zaledwie 18 minut dzięki ładowaniu 120 W. Honor, który uniezależnił się od obsługi aplikacji Huawei, ma teraz pełne wsparcie dla usług Google.
Dużą uwagę wciąż skupiają aparaty. Liczba obiektywów ustabilizowała się na poziomie około trzech. Należą do nich główny aparat, czujnik szerokokątny i głębinowy. Oddzielny aparat makro lub teleobiektyw z zoomem optycznym nie są wyjątkiem. Do powstających filmów i zdjęć przemawia też sztuczna inteligencja, która znacznie poprawia obraz. Te trendy można zaobserwować w najlepszych współczesnych fotomobilach.

Najlepsze telefony komórkowe 2022

Kategoria najlepszych telefonów komórkowych obejmuje wszystkie topowe modele, które oferują najlepszą wydajność, najlepszy aparat i najpiękniejszy design.

Spójrz na ranking najlepszych telefonów komórkowych 2022 r.

Samsung Galaxy A52s 5G SM-A528 6/128GB Biały recenzja

Apple iPhone 13 128GB (PRODUCT)RED Czerwony recenzja

Apple iPhone 11 64GB Żółty recenzja

Apple iPhone 13 Mini 256GB Księżycowa Poświata recenzja

 

Umiejętności

Opublikowano w dniu

26 czerwca 2022