Myszy do gier o wysokiej precyzji i responsywności

,

Wysokiej jakości mysz komputerowa to niezbędne akcesorium każdego komputera do gier. Jako jedyny zapewni Ci komfort podczas długich godzin grania, a także zaoferuje precyzyjną i szybką reakcję. Aby ułatwić Ci wybór, przygotowaliśmy listę wysokiej jakości myszy gamingowych, które nie zawiodą Cię w decydujących momentach gry.

 

Razer DeathAdder V2

DeathAdder V2 to wysoko oceniana mysz do gier, którą można kupić za około tysiąc koron. Zachwyca przede wszystkim niską wagą, czułym sensorem o czułości 20 000 dpi oraz ergonomicznym kształtem. Posiada czujnik optyczny i dostępnych jest 6 przycisków. Docenią to nawet bardzo wymagający użytkownicy.

 

Razer Bazyliszek V3

Kolejna mysz od Razera. Znajdziemy tu aż 11 programowalnych przycisków, ergonomiczną obudowę z podświetleniem LED oraz czuły sensor optyczny. W porównaniu do poprzedniego modelu jest trochę cięższy, a także droższy. Będzie cię to kosztować mniej niż dwa tysiące.

 

Logitecha G502 X Plus

Mysz Logitech jest naprawdę najlepsza w swojej kategorii. Posiada najbardziej czuły sensor optyczno-mechaniczny ze wszystkich i jest wyposażony w 13 przycisków funkcyjnych. Ergonomiczna osłona jest dostępna w kolorze czarnym i białym. Nie dostaniesz go za mniej niż 2500 CZK.

 

Mad Catz RAT 8+

Zaletą tej gamingowej myszy z 9 przyciskami jest regulowana podpórka pod nadgarstki. Ogólnie rzecz biorąc, projekt tej myszy przyciąga wzrok. Nie zabrakło oczywiście podświetlenia LED oraz czułego sensora optycznego.

Umiejętności

Opublikowano w dniu

5 lipca 2023